Pensionāri nosvin kāzu jubileju, bet pēc nedēļas viņus atrod mirušus! Policisti slēpj nāves cēloņus

0 komentāri

Vakar pēcpusdienā Zolitūdē, Paula Lejiņa ielā, kādu deviņstāvu māju aplenca policisti un glābēji. Kādā dzīvoklī atrasti divu pensionāru līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Jau gandrīz nedēļu Paula Lejiņa ielas 5. nama iedzīvotāji kāpņu telpā jutuši pretīgu aromātu – tādu kā līķu smaku. Beidzot kāds sadūšojies un piezvanījis policistiem. Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad likumsargi nemeklējot atrunas atbraukuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā 6. stāva dzīvoklī, no kurienes nākusi spēcīgā smaka, neviens nav atsaucies, policisti palūguši glābējus iekāpt miteklī pa logu. Kad tas izdarīts, atklājies, ka dzīvoklī guļ divu pensionāru līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm, bet dzīvokļa atslēgu nav. Lai mirušos varētu iznest no dzīvokļa un atdot ekspertiem, nācies uzlauzt durvis. Pagaidām policija ietur slepenību un arī mājas iedzīvotājus par notikušo tur neziņā.

Tuvākie kaimiņi par vecīšiem saka tikai labus vārdus, versija par to, ka vīrs nogalinājis sievu un pēc tam izdarījis pašnāvību, esot maz ticama. Abi dzīvojuši saticīgi, turklāt pirms nedēļas svinējuši kāzu jubileju.

Iedzīvotāji pieļauj iespēju, ka pie vecīšiem paviesojies kāds zaglis vai laupītājs, kuru labsirdīgie pensionāri varbūt noturējuši par darbinieku no namu pārvaldes, gāzes dienesta vai citas iestādes. Promejot noziedznieks, iespējams, aizslēdzis aiz sevis durvis, lai pēc iespējas ilgāk slēptu pēdas.

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas