Pēcdzemdību depresija? Jauna māmiņa ar nedēļu vecu zīdaini Cēsīs nolec no klints

12 komentāri

Traģēdija Cēsīs – jauna māmiņa nakts laikā, tuviniekiem nemanot, izlavījusies no mājām un paņēmusi līdzi savu septiņas dienas veco mazuli. Sieviete ar bērnu uz rokām ielēkusi dolomīta karjerā no vairākus metrus augstas klints. Sieviete pati izķepurojusies un ir dzīva, bet mazulis – miris.

Kad vietējie likumsargi saņēma ziņu par pazudušu sievieti, kura nakts laikā izgājusi no mājām ar septiņas dienas vecu bērnu uz rokām, viņi nekavējoties uzsāka meklēšanu un cerēja, ka nekas traks nav noticis, taču jau pēc brīža saņemts skarbs trieciens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Cēsu iecirknī vērsās radinieki ar iesniegumu, ka sieviete ar nedēļas vecu bērnu devusies nezināmā virzienā. [..] Tika noskaidrota sievietes atrašanās vieta, un nedaudz vēlāk – atrasts arī bērniņš,” raidījumam Degpunktā stāsta Valsts policijas pārstāve.

Foto

Degpunktā rīcībā ir oficiāli neapstiprināta informācija, ka cietusī sieviete jau vairākas reizes mēģinājusi izdarīt pašnāvību, taču tas viņai nav izdevies. Iespējams, viņas garīgās veselības stāvoklis pasliktinājies tieši pēc dzemdībām.

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. Tālāk jau likumsargiem būs jāskaidro, vai tā bijusi tīša slepkavība un vai vispār nozieguma izdarīšanas brīdī sieviete bijusi pieskaitāma. Tiks veiktas vairākas ekspertīzes, tostarp būs nepieciešama psihiatrijas ekspertīze par viņas garīgās veselības stāvokli.

Video

12 komentāri

TOP komentāri

 • Agita Ostapko
  +5

  Agita Ostapko

  Traģiski... Kapēc gan mātei nogalināt savu bērniņu? Pati esmu māte un nespēju iedomāties kā kautko tādu var vispār izdarīt... Jāiet jāmeklē risinājums jebkurai situācijai. Šai sievietei vēlu atveseļoties, taču bērniņa nāve, un vainas apziņa viņu vajās visu dzīvi. Nav tiesību kādam atņemt dzīvību, it īpaši tad ja pats esi kādam to dāvājis! Līdzjūtība mazulīša tuviniekiem. Un lūdzu sievietes/mātes - mīliet sevi un savas atvasītes, tieši mazulīši ir tie kuru dēļ mēs cīnamies un spējam tikt galā ar jebkuru situāciju . :)

  30.03.2016 13:33

 • Tā
  +1

  Ja kāds grib taisīt pašnāvību, tad viņam tas jāļauj darīt. Izdarīs agrāk vai vēlāk. Un radiniekus un draugus šantažēs ilgus gadus. Kā šeit, būtu izdarījusi pašnāvību iepriekš, nebūtu dzemdējusi un nogalinājusi savu bērnu. Un nevajag vainot radus un draugus. Kam tarakāni galvā, tur neko nevar darīt.

  30.03.2016 18:50

 • ...
  +1

  ...

  Atvainojos, kļūdijos......
  Viss šajā dzīvē notiek PĒC dzīves režisora scenārija.....vienam tiek dots, citam ņemts.....

  30.03.2016 17:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas