Pēc strīda 25 gadus vecs jaunietis izkrīt pa trešā stāva logu

0 komentāri

Rīgā, Bruņinieku ielā, no kāda daudzdzīvokļu nama trešā stāva uz asfalta nokritis 25 gadus vecs vīrietis un guvis smagas traumas. Šis noteikti nav pašnāvības mēģinājums, bet gan apdullušu narkomānu un alkoholiķu uzdzīves rezultāts.

Narkomānu dzīres Bruņinieku ielas namā notiek jau kopš seniem laikiem. Pamazām jaunie saimnieki sākuši veikt remontu un ar vecajiem īrniekiem vienoties, ka tie meklē sev citas mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudzi jau izvākušies, tomēr ne mazums palicis tādu, kas šeit vēl aizķērušies vai arī pa vecām takām nāk ciemos pie draugiem. Vakar no trešā stāva loga viens šāds ciemiņš ļāvies zemes pievilkšanās spēkam un, krītot no trešā stāva, atsities pret asfaltu. Laimīgā kārtā palicis dzīvs.

Policijā par notikušo Bruņinieku ielā uzsākta izmeklēšana, jo vēl jānoskaidro, vai cietušajām vīrietim izkrist pa logu kāds nav palīdzējis, jo mājā, kur uzturas tik daudz antisociālu elementu, šāda versija ir pat viena no ticamākajām.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas