Pēc “spaisa” lietošanas slimnīcā nonākuši septiņi cilvēki

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī mediķu palīdzība bija nepieciešama septiņiem cilvēkiem, kas lietojuši jaunās psihoaktīvās vielas jeb tā dēvēto spaisu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Malēja stāstīja, ka pieci saindēšanas gadījumi bijuši Rīgā. Īpaši smagā stāvoklī – bezsamaņā – slimnīcā nogādāti divi jauni vīrieši, kuri spaisa smēķēšanu bija apvienojuši ar alkohola lietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat slimnīcā Rīgā ar saindēšanās pazīmēm pēc spaisa smēķēšanas nonākusi 46 gadus veca sieviete, kā arī divi 25 gadus veci vīrieši.

Vidzemē un Kurzemē pēc saindēšanās ar spaisu mediķu palīdzība bija nepieciešama 20 un 18 gadus veciem jauniešiem.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi devušies uz 1286 izsaukumiem, bet 253 no tiem bija saistīti ar dažādām traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas