Pēc šķiršanās atriebjas meitenei, salaužot viņai degunu

0 komentāri

Lai arī var saprast, ka šķiršanās no mīļotā cilvēka parasti ir ļoti sāpīga, tas nebūt nenozīmē, ka pamestajam pāridarījums jāatriebj, kā to izdarījis kāds Ķengaraga iedzīvotājs, piekaujot un aplaupot savu bijušo draudzeni.

Kāds 32 gadus vecs vīrietis pie lielveikala Dole pirms pāris dienām novaktējis savu bijušo draudzeni, ar kuru tikai nesen izšķīries, un, kad meitene iznākusi no iepirkšanās centra, viņš ar varu meiteni ievilcis mašīnā. Sācies konflikts un skaidrošanās. Vīrietis pamatīgi aizsvilies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušo meitene ziņojusi policistiem. Salauztās sirds īpašnieks ātri vien notverts, un tagad viņam inkriminēta smaga apsūdzība.

Policijā norāda, ka vīrieti šobrīd neapcietinās, toties viņam noteiks ne visai bieži piemērotu drošības līdzekli – aizliegumu līdz tiesas dienai tuvoties bijušajai draudzenei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas