Pazudusi vecmāmiņa, kas bija devusies pastaigā gar jūras krastu

0 komentāri

Mazmeita Valērija ļoti pārdzīvo vecmammas Innas Stepanovas bezvēsts prombūtni. 79 gadus vecā pensionāre 22. jūnijā izgāja no savām mājām Zolitūdē un kopš tā laika nav redzēta.

Sieviete liktenīgajā dienā devās uz Imantas dzelzceļa staciju, lai tālāk ar vilcienu dotos uz Jūrmalu pastaigāties un pēc tam atkal brauktu mājās. Tomēr sirmgalve tā arī neatgriezās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz Jūrmalu pastaigāties pensionāre brauca gandrīz katru dienu. Sieviete uz Jūrmalu brauca arī tad, kad bija auksts. Viņa tuviniekiem stāstījusi, ka pastaigājas gar jūru virzienā no Dzintaru stacijas uz Lielupi. Sieviete vienmēr stāstīja, ka pastaigājas viena, ka draugu viņai nav un ka viņa ne ar vienu nekomunicē.

Mazmeita Varērija pieļauj, ka vecmammai palicis slikti, un, iespējams, viņa pazaudējusi orientēšanās spējas un apmaldījusies. Lai arī cerības pazudušo sievieti atrast dzīvu ir niecīgas, mazmeita cer uz brīnumu.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas