Pateicoties vērīgiem iedzīvotājiem, izdodas aizturēt dzīvokļa apzadzēju

0 komentāri

Vakar ap pulksten 12.00 Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Dammes ielu. Aculiecinieki ziņoja, ka pamanījuši aizdomīgu vīrieti, kurš no pirmā stāva balkona rāpjas uz otro stāvu.

Policisti ieradās notikuma vietā, kur zādzības izdarīšanas brīdī aizturēja garnadzi. Policijas ierašanās brīdī vīrietis vēl atradās otrā stāva dzīvoklī, kurā bija iekļuvis, uzlaužot balkona durvis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis tika nogādāts Rīgas Kurzemes iecirknī, kur likumsargi noskaidroja, ka aizturētais 1990. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš vairākkārt bijis sodīts par zādzībām no mājokļiem. Aizturētais pirms trīs mēnešiem tika atbrīvots no ieslodzījuma, kur izcieta sodu par analoģisku noziegumu.

Vīrietis savu vainu atzina un šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par zādzības mēģinājumu, ja tas izdarīts, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izsakām pateicību aculieciniekiem, kuri pamanīja notiekošo un nekavējoties ziņoja par noziegumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas