Pateicoties iedzīvotāju vērībai, Purvciemā notver dzīvokļu apzadzējus

0 komentāri

Vakar, 19.maijā Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vaidavas ielā, kur kāds acīgs garāmgājējs pamanījis, ka no viena dzīvokļa loga izlec divi aizdomīgi vīrieši.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pamanītas aprakstam atbilstošas personas. Ieraugot policijas tuvošanos, abi vīrieši sāka bēgt. Personas panāktas un aizvestas uz notikuma vietu, kur aculiecinieki atpazina abus vīriešus.

Pie vienas no personām atrastas piemiņas monētas, videokamera un citas vērtīgas mantas. Abi vīrieši aizturēti un nogādāti Valsts policijas iecirknī, kur uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī.

Policijas statistika liecina, ka katra ceturtā zādzība no mājokļa tiek veikta caur atvērtu logu vai neaizslēgtām durvīm, tāpēc Rīgas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus siltajā laikā pievērst lielāku uzmanību sava mājokļa drošībai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas