Pateicoties iedzīvotāju vērībai, policija aiztur kādu bīstamu šoferi!

0 komentāri

Pateicoties Ikšķiles iedzīvotāju modrībai, vietējiem policistiem izdevies notvert kādu pārkāpēju, kurš pamatīgi apdraudējis, ne tikai pats savu, bet arī daudzu apkārtējo dzīvības. Ko tad viņš sastrādājis, atklāsim jau tūlīt!

Pirms pāris dienām, Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas darbinieki saņēmuši steidzamu izsaukumu no kādas vietējās iedzīvotājas! Saprotot, ka autobraucējs var apdraudēt apkārtējo drošību, uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas patruļa!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veiksmīgas sakritības rezultātā policijas ekipāžai izdevies ierasties pāris minūšu laikā tādēļ, ne pārāk izveicīgais braucējs pieķerts brīdi, kad vēl tikai centies atpakaļgaitā izstūrēt no stāvlaukuma.

Foto

Pēc aizturēšanas, 45 gadus vecais apvidus auto stūrētājs nodots ceļu policistiem. Par pārkāpumu komplektu, pret viņu ierosināts kriminālprocess, braucamrīks nonācis policijas stāvlaukumā, bet pašam, kādu brītiņu nācies atpūsties aiz restēm.

Taču, ar to viss nebūt nav beidzies. Par auto vadīšanu bez vadītāja apliecības, vīrietim nāksies stāties tiesas priekšā, turklāt likums par šo pārkāpumu paredz pat cietumsodu. Pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas priekšnieks pieļauj, ka šajā gadījumā, darbinieki pasargājuši ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī paglābuši pašu stūrētāju no vēl lielākām nepatikšanām, jo bail pat iedomāties, kā varēja beigties šis brauciens, ja vairāk nekā trīs promiļu reibumā esošais šoferis ar pāris tonnas smago auto tiktu līdz kādai lielākai ielai vai pat šosejai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas