Pat diennakts gaišajā laikā vairs nevar justies droši… Telefonu zagļi uzdarbojas

0 komentāri

Pat gaišajā diennakts laikā šķietami pilnās pilsētas ielās iet un mierīgi runāt pa telefonu var būt bīstami. Jēkabpilī kādu jaunu sievieti aplaupījuši divi rūdīti noziedznieki.

Īsi pirms deviņiem vakarā Rīgas ielā Jēkabpilī jaunai sievietei uzbrukuši divi vīrieši. Viss tikai tāpēc, ka meitene rokās turējusi mobilo telefonu. Laupītājiem tas bijis kā iemesls uzbrukt un bez lielām pūlēm gūt noziedzīgu peļņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca policijas ekipāžā. Cietusī iesēdusies likumsargu mašīnā un uzsākta ļaundaru meklēšana. Tālu abi brašuļi nebija tikuši un jau pēc brīža gulēja ar seju pret mašīnas motora pārsegu.

Šobrīd savas rīcības iemeslus aizturētie neskaidro, taču arī bez plašākām liecībām ir skaidrs, ka laupītāji darbojušies savu alkohola un narkotiku atkarības dzīti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas