Pastkastītē atrasta pulverīša dēļ evakuē daudzdzīvokļu ēku Iļģuciemā

0 komentāri

Ceturtdienas rītā ap plkst. 9.00 kādas piecstāvu mājas pagalmā sapulcējās liels skaits policistu, glābēju speciālos skafandros, neatliekamās palīdzības mediķi un citi dienesti. Tas viss tāpēc, ka mājas pirmajā stāvā kāda iedzīvotāja pastkastītē atradusi viņai adresētu vēstuli ar dīvainu saturu – baltu pulverveida vielu. Iedzīvotājiem šī sūtījuma dēļ pavēlēts evakuēties.

Pēc dažām stundām, kad kņada norimst un dienesti devušies prom, Degpunktā komanda devās pie kaimiņiem taujāt, kas viņiem zināms par notikušo. Izrādās, ne viens vien iemītnieks tikko saņēmis atļauju atgriezties mājās, steidzis pārbaudīt arī savas pastkastītes, tā teikt, lai arī viņu pulverīti pie viena savāc, ja nu tas atrodas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāda kāpņu telpas iedzīvotāja mums saka, ka satraukums par notikušo ir liels, un tikai policija tagad varēs pateikt, kas ir iepakojumā, lai kliedētu samilzušās bažas.

Jā tur kaut kas bija ielikts, kaut kāda paciņa. Paņēma avīzi, izvilka ārā un aizgāja. Kas to zina, jūs domājat, – kāds var zināt, kas tur bija? Durvis ir atvērtas, kas grib, tas var ielikt, un ne tikai pastkastē, var arī zem durvīm iestumt.

Visbeidzot – sastopam arī pašu policijas izsaucēju. Viņa nevēlas runāt kameras priekšā, taču atzīst, ka likumsargu resursi iztērēti velti. Policisti viņai zvanījuši un pateikuši, ka paciņā nekas bīstams nav bijis, neprecizējot gan kas tieši atrasts.

Degpunktā komandai no drošiem avotiem kļuvis zināms, ka paciņā patiešām nav bijis nekas cilvēka veselībai bīstams – vēl jo vairāk, sūtījumā bijis liels daudzums ļoti sīku, baltu podziņu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas