Pasažieris, atriebjoties taksistam, sabojā viņa automašīnu

0 komentāri

Vecā gada vakarā ap pulksten 23:00 Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Gogoļa ielu, Rīgā. Zvanītājs bija kāds taksometra vadītājs, kurš ziņoja par vīrieti, kurš ar kājām spārda viņa automašīnu.

Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur sastapa iereibušo automašīnas apskādētāju. Policijas darbinieki aizturēja 1976. gadā dzimušo vīrieti un nogādāja policijas iecirknī, kur viņš atzina savu vainu izdarītajā.

Aizturētais policistiem pastāstīja, ka viņam licies, ka automašīnas vadītājs par taksometra pakalpojumiem paņēmis vairāk naudas, nekā jāmaksā par braucienu. Redzot, ka taksometra vadītājs dodas projām ar saņemto naudu, aizturētais par to saniknojās un sāka ar kājām spert pa automašīnu, sabojājot to.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas