Pašā Vecrīgas sirdī uzbrūk kādam vīrietim, piekauj un apzog

0 komentāri

Pašā Vecrīgas sirdī, Līvu laukumā, īsi pirms pusnakts noticis kautiņš. Trīs jaunieši piekāvuši kādu vīrieti un aizbēguši. Kā izrādījās vēlāk, kautiņš nebija iereibušu personu strīds, bet gan brutāla laupīšana.

Pilsētas videonovērošanas kamerās īsi pirms pusnakts policisti pamanījuši Līvu laukuma vidū aizdomīgu rosību. Trīs puiši uzrunājuši arī kādu vīrieti, bet pēc īsa brīža sācies kautiņš. Dažas sekundes vīrietis piekauts gulējis uz zemes, bet uzbrucēji laidušies lapās. Viņiem pa pēdām steidzās policijas ekipāža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie agresīvajiem puišiem gan nekas viņiem nepiederošs netika atrasts, bet pēc policistu pieredzes, laupītāji bieži vien paspēj laikus no guvuma atbrīvoties. Tā tas bija arī šajā reizē.

Jāpiebilst, ka divi no trim aizturētajiem agrāk jau bija nonākuši policistu redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas