Par uzbrukumu cietuma darbiniecei pret ieslodzīto ierosināta krimināllieta

0 komentāri

Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) apstiprina, ka viņu darbiniece Rīgas Centrālcietumā ir cietusi no ieslodzītā uzbrukuma, taču nav guvusi nopietnus savainojumus.

Izskanot šai informācijai, IeVP otrdienas pēcpusdienā sasauca preses konferenci, kurā informēja par iepriekš aprakstīto incidentu Rīgas Centrālcietumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neoficiāli avoti vēstīja, ka 2. novembrī Rīgas Centrālcietuma ieslodzītais uzbrucis cietuma darbiniecei, saplēšot viņas drēbes un sagriežot seju, tāpat konflikta dēļ sieviete guvusi arī smadzeņu satricinājumu. Kā informē TV3, Ieslodzījuma vietu pārvalde preses konferencē šo izskanējušo informāciju noliedza, norādot, ka sieviete ir guvusi vien vieglas traumas.

Par notikušo incidentu pret ieslodzīto ierosināta krimināllieta un uzsākta pārbaude, lai izvērtētu darbinieces profesionalitāti. Kā iemeslu tam, kā šāds uzbrukums varēja notikt, Ieslodzījuma vietu pārvalde min faktu, ka kopš finanšu krīzes ir būtiski samazināts finansējums, kas ieguldīts darbinieku pašaizsardzībā.

Foto – Rīgas Centrālcietums:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas