Par kukuļa došanu policistam aizturēts kārtējais autovadītājs

0 komentāri

Aizvakar, 8. jūlijā, ap pulksten 13.55 autoceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža 30. kilometrā Ceļu policijas darbinieki apturēja kravas automašīnu Volvo. Tās vadītājam nebija atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības, tādēļ, lai izvairītos no administratīvā soda, 1956. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Tagad par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad šis ir 29. gadījums Rīgas reģionā, kad pret autovadītāju sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Policija arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs gan autovadītājiem, kas dod kukuļus, gan policistiem, kas ņem kukuļus. Par minētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem likumā paredzēta kriminālatbildība.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas