Par BMW 725 zādzību aizturēti divi jaunieši

0 komentāri

Kārtības policijas biroja patruļpolicijas darbinieki operatīvi aizturējuši 1985. un 1996. gadā dzimušus vīriešus, kuri Jelgavā nozaguši automašīnu BMW 725.

Abi vīrieši, kuri tika aizturēti 30. aprīlī vēlā pusnaktī Jelgavā, bija atbraukuši no Rīgas izklaidēties, savukārt, lai atgrieztos mājup, bija nolēmuši atsaukties uz sludinājumu internetā, uzdodoties par automašīnas pircējiem. Sarunājot tikšanos vēlā nakts stundā par automašīnas iegādi, ar BMW 725 aizbraukuši un nav atgriezušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automašīnas īpašnieks nekavējoties par to informējis policiju, un drīz vien abi vīrieši tika aizturēti. Uzsākts kriminālprocess, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pirmstiesas izmeklēšanā tiks pārbaudīta aizturēto saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas