Pamatīgi samīcītais Audi pa sliedēm pēc avārijas vēl tika stumts vairākus simtus metru

0 komentāri

Īsi pirms sešiem no rīta Ogrē uz Kalna prospektā esošās dzelzceļa pārbrauktuves sadūrās kādas sievietes šosejas virzienā vadīts Audi un kravas vilciens, kas traucies uz Daugavpili. Patlaban visticamākā versija ir tāda, ka Audi neapstājās pie luksofora sarkanās gaismas.

Pēc spēcīgā trieciena, pamatīgi samīcītais automobilis, pa sliedēm stumts vēl vairākus simtus metru, tā šķērsojot pat dzelzceļa tiltu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienas cietušās Audi pasažierei atbrīvošanai bija nepieciešama glābēju palīdzība, tādēļ dažu minūšu laikā nelaimes vietā ieradušies vīri no Ogres posteņa. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, ugunsdzēsēji nogriezuši automobiļa jumtu, kundze izcelta no auto un nodota ārstu pārziņā.

Foto:

Pēc notikušā vairākas stundas tika bloķēta vilcienu satiksme, kā arī transporta kustība pār šo pārbrauktuvi. Vietējās ugunsdzēsēju daļas komandiera pienākumu izpildītājs, kurš daudzu gadu garumā piedalījies dažādos glābšanas darbos, kā arī redzējis ne vienu vien avāriju ar traģiskām sekām, domā, ka šī piektdiena, 13. datums, uzskatāma par īpaši veiksmīgu, jo sievietes palikušas dzīvas.

Šobrīd negadījuma izmeklēšana uzticēta vietējiem likumsargiem, taču vismaz pagaidām kā galvenais nelaimes iemesls tiek minēts paša cietušās autobraucējas pārkāpums.

Visticamāk, viņa ignorējot vai neievērojot aizliedzošo sarkano signālu, centusies šķērsot pārbrauktuvi. Tāpat arī vairāki raidījuma Degpunktā uzrunātie vietējie iedzīvotāji, kuri dzīvo netālu no negadījuma vietas un uz šīs pārbrauktuves redzējuši brīnumu lietas, kā galveno nelaimes iemeslu min tieši pašu autobraucēju neuzmanību.

Uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas