Pamatīgi iedzēris krāpnieks nodod sevi policijai

0 komentāri

Kāds Īrijas Latvietis, kurš nesen atgriezies tēvzemē, pamatīgi iedzēris un vēl pamatīgāk kļūdījies aprēķinos, izsaucot policiju, jo kā vēlāk atklājās viņš pats atrodas meklēšanā par krāpšanu.

30 gadus vecais Madonas puses iedzīvotājs, sauksim viņu par Andri, pēc divu gadu prombūtnes nesen atbraucis mājās no Īrijas. Atgriešanos svinējis ilgi un pamatīgi. Tādās reizēs viņš allaž mēdzis izdomāt kaut kur aizbraukt, protams pats sēžoties pie stūres tēva mašīnai. Lai dēls nebrauktu dzērumā, vēl pirms atgriešanās tēvs mašīnu paslēpis un ar to iereibušajam puisim pieticis, lai sauktu policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Inspektoram likusies aizdomīga šāda nesakritība un neko nesakot zvanītājam, dati rūpīgi pārbaudīti.

Ja aizdomās turamais cerēja, ka pa diviem gadiem viņa šķietami nelielais nodarījums policistiem būs piemirsies, tad datu bāzes neaizmirst neko. Visticamāk reālu cietumsodu krāpnieks nesaņems, taču lai nenonāktu aiz restēm tuvākos pāris gadus būs spiests uzvesties kā paraugpilsonis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas