Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izposta privātmāju Limbažos

0 komentāri

Šis rīts ar iespaidīgu ugunsgrēku sācies Limbažu pusē, kur liesmas pilnībā pārņēmušas kādu privātmāju Tiegažos. 

Dažas minūtes pēc sešiem no rīta Tiegažu ciematiņa iedzīvotājus pamodinājusi trauksmaina vēsts. Liesmas pārņēmušas vienu no privātmājām Uzvaras ielā. Nekavējoties izsaukti ugunsdzēsēji, bet paši vietējie steigušies uz nelaimes vietu, kur ap liesmu pārņemto namu izmisumā skraidījis tā vienīgais iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmais glābēju auto ieradies jau pavisam drīz, aptuveni pēc desmit minūtēm. Izsludināts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks un uz notikuma vietu aicināti arī papildspēki no Alojas un Valmieras.

Lielākās grūtības glābējiem sagādājis tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradusies aptuveni kilometra attālumā.

Lai arī nelaimes vietā nu paveras vien krāsmatas un šķiet, ka no iedzīves nav izglābts pilnīgi nekas, vietējie zina teikt, ka vienīgajam šā nama iedzīvotājam vismaz tuvākajā laikā noteikti būs jumts virs galvas. Šajā pat ciematiņā dzīvojot arī viņa māte un māsa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas