Opel šoferis vienā dienā izraisa divas avārijas un aizbēg; aculieciniek, atsaucies!

0 komentāri

Valsts policija meklē aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumiem, kurus izraisīja Opel Zafira šoferis. Negadījumi notika Rīgā šā gada 17. marta pēcpusdienā.

Šā gada 17. martā pulksten 15.50 Rīgā, Nīcgales un Dzelzavas ielas krustojumā, notika divu automašīnu sadursme, kurā iesaistītas automašīnas Opel Insignia un Opel Zafira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negadījumā iesaistītā gaiši pelēkas krāsas automašīna Opel Zafira no notikuma vietas aizbrauca. Brīdi vēlāk, pēc pulksten 16.00, Viestura prospektā 26 šīs pašas automašīnas šoferis nesavaldīja automašīnu, nobrauca no ceļa, uzbrauca uz trotuāra un apstājās.

Ceļu satiksmes negadījumu aculieciniekus un citus satiksmes dalībniekus, kuri redzēja kādu no šiem notikumiem, policija lūdz zvanīt pa tālr.: 67219892 26587288, 67086942, 67086993.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas