Ogrē sadeg 50 kubikmetri malkas

0 komentāri

Milzīgi baltu dūmu mutuļi, traktora rūkoņa, ūdens, kas ātri pārvēršas ledū un glābēju rosīšanās – tāds skats bija redzams šodien, Ogrē, Doles ielā – nomaļā vietā, kur lielākoties atrodas tikai ražotnes vai noliktavas. Te, kaltēšanas procesa laikā aizdegusies malka.

Uguns izplatījies vairāk nekā ātri un rezultātā drīz vien dedzis viss, kas angārā atradies – aptuveni 50 kubikmetri malkas. Lai likvidētu uguni, glābējiem visu malku no 50 kvadrātmetrus lielās ēkas bija jāiznes ārā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Proti – labi, ka malkas īpašnieks vismaz ar traktortehniku spēja palīdzēt glābējiem raitāk darīt savu darbu, taču neraugoties uz to ugunsdzēsēji atzina, ka strādāt visticamāk nāksies pietiekami ilgi. Pats uzņēmuma vadītājs komentēt notiekošo negribēja, tikai, jautāts par degšanas iemesliem, tos nosauca tādus pašus kā glābēji.

Uguns nodarītos Zaudējumus vismaz pa dienu neviens vēl nebija aptuveni rēķinājis, taču var noprast, ka mazi tie nebūs – ne par velti izskanēja frāze ”bail pat iedomāties”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas