Nozog 25 tūkstošus eiro vērtus ūdens motociklus

0 komentāri

Vasara ir jau gandrīz aizvadīta un laiks kļūst aizvien aukstāks, taču tieši tagad no kādas piestātnes nezināmā virzienā pazuduši divi ūdens motocikli.

Rīgā, krasta ielā 89 aiz mēbeļu salona atrodas osta, kur visas siltās vasaras dienas tika turēti divi teju jauni ūdens motocikli – ”Kavasaki”. Tie piesieti gandrīz laipas galā, starp laivām un neviens svešinieks karstajās jūlija dienās tos pat nav mēģinājis aiztikt.

Taču naktī uz otrdienu, 19.augustu, kad laikapstākļi nelutināja, abi divi 25 00 eiro vērtie braucamie pazuduši bez vēsts. Teritorijas sargi savukārt par notikušo uzzinājuši no motociklu īpašnieka, kurš atnācis un ierastā skata vietā ieraudzījis vienkārši tukšumu, pārgrieztu virvi un pārkniebtu ķēdi.

Motociklu īpašnieks pieļauj, ka abi braucamie vienkārši piesieti kādai laivai un aizvilkti prom no ostas teritorijas. Izdarījuši to, savukārt, visticamāk cilvēki, kuri iepriekš novērtējuši situāciju un zinājuši, ko un kādā veidā zagt, nevis vienkārši braukuši garām un paveikuši spontānu noziegumu.

Jāpiebilst, ka ūdens motocikli nozagti bez atslēgām, tātad – nav iedarbināmi. Kā īpašas pazīmes var minēt faktu, ka vienam no tiem bija nolauzts spogulis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas