Notikuma vietā pieķer vīrieti, kurš “rosās” ap svešas automašīnas diskiem

0 komentāri

Aizdomās par automašīnas dekoratīvo disku zādzības mēģinājumu policija aizturējusi kādu vīrieti.

18. februāra naktī Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa policisti Rīgā, Alīses ielā, aizturēja 1964. gadā dzimušu vīrieti par automašīnas dekoratīvo disku zādzības mēģinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāds aculiecinieks ap pulksten diviem naktī pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš rosās gar Volkswagen automašīnu. Par redzēto tika paziņots policijai, kas nekavējoties ieradās notikuma vietā.

Pamanot likumsargus, zaglis metās bēgt, taču – nesekmīgi. Policisti viņu aizturēja ar nozagtajiem automašīnas dekoratīvajiem diskiem, kas zagļa neuzmanīgās rīcības dēļ diemžēl bija bojāti.

Pret vīrieti uzsākti divi kriminālprocesi – par zādzību nelielā apmērā un par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādiem noziegumiem likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas