Notver vīrieti, kurš sadūris savu draudziņu

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā Rīgas Kurzemes iecirknis saņēma informāciju par sadurtu vīrieti Voleros. Izrādās, ka cietušais kopā ar paziņām lietojis alkoholiskos dzērienus, taču tad “draugu” starpā izcēlies konflikts. Tā laikā viens no konfliktā iesaistītajiem paķēris nazi un ar to vairākas reizes iedūris cietušajam kājā un sirds rajonā.

Cietušais tika nogādāts slimnīcā, savukārt policisti sāka vainīgās personas meklēšanu. Vakar agri no rīta Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas aizturēja 1966. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atzina savu vainu noziegumā, tāpat policisti pie vīrieša atrada gan iespējamo nozieguma ieroci, gan asiņainas drēbes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par tīšu miesas bojājuma nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai, ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas