Noķer šoferi ar 500 litriem spirta mašīnā

0 komentāri

Pus kubikmetrs šķidruma, jebšu 500 litri vai tas ir daudz vai maz? Kā izrādās tieši tik daudz spirta ērti salien automašīnas ”Opel Zafira”  aizmugurējā daļā.

Pirms dažām dienām likumsargiem izdevies notvert aizturēt “”Opel”” automašīnas vadītāju, kura mašīnas aizmugurēja daļā atrasti vairāk nekā 500 litri spirta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Auto ar visu iespaidīgo saturu tagad atrodas Jēkabpils policijas iecirkņa pagalmā, savukārt pats vīrietis, Jēkabpils iedzīvotājs tiesu gaida uz brīvām kājām.

Likumsargi atzīst, ka nelegālā alkohola tirgošana un lietošana, protams, ir aktuāla problēma, taču palēnām, palēnām tā saukto “”točku”” kļūstot mazāk.

Jāpieblīst, ka kriminālatbildība iestājas jau tad, ja pie cilvēka tiek atrasti 10 litri spirta bez dokumentiem. 525 litri  – tas jau ir tiešām nopietns noziegums un tiešām lieli apmēri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas