No dzelzceļa pārbrauktuves Pārdaugavā aizvelk avarējušu automašīnu

0 komentāri

Ceturtdienas rītā glābēju palīdzība bija nepieciešama, lai no dzelzceļa pārbrauktuves Rīgā, Pārdaugavā, tiktu aizvilkta avarējusi automašīna, kas bija apgāzusies uz jumta, stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Glābēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma šorīt plkst.4.43, jo uz dzelzceļa pārbrauktuves bija avarējusi vieglā automašīna BMW, kas uz vilciena braucamās daļas bija apgāzusies uz jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka automašīnas pasažieri no spēkrata tikuši laukā ar saviem spēkiem, lai gan vēlāk glābēju palīdzība bija nepieciešama automašīnas atvilkšanai no pārbrauktuves.

Valsts policijas preses pārstāve Diāna Lūkina apstiprināja, ka saskaņā ar sākotnējo informāciju Rīgas Pašvaldības policijas ekipāža dzinusies pakaļ automašīnai BMW, jo tā nebija apstājusies pēc policijas pieprasījuma.

Automašīna bēgšanas laikā nobraukusi no ceļa un apgāzusies uz sliedēm.

Sākotnējā informācija liecina, ka automašīnas vadītājs bija reibumā un bez tiesībām. Tāpat sākotnējā informācija liecina, ka automašīnā atradušies četri cilvēki, no kuriem trīs cieta.

Ap plkst. 5 sliedes no avarējušā spēkrata tika atbrīvotas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas