No apcietinājuma tikko atbrīvota sieviete izdemolē kafejnīcu

0 komentāri

Par kafejnīcas izdemolēšanu piektdien policija aizturējusi kādu sievieti, kas tikko atbrīvota no apcietinājuma.

Likumpārkāpēja esot izdemolējusi kādas kafejnīcas telpas Murjāņu ielā, sabojājusi kases aparātu un situsi traukus. Kafejnīcas darbinieces izsauca policiju, kā arī norādīja uz netālu esošo sabiedriskā transporta pieturu, kur uz soliņa sēdēja kafejnīcas demolētāja. Policisti devās pie sievietes, taču viņa uzvedās agresīvi, tāpēc policistiem radās aizdomas par narkotisko vielu lietošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete tika nogādāta iecirknī, lai noskaidrotu, vai ir lietotas narkotiskās vielas. Atrodoties iecirknī viņa turpināja uzvesties tikpat neadekvāti un agresīvi, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Aizturētā – 1981. gadā dzimusi sieviete – iepriekš vairākkārt tiesāta par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām. Sieviete pēdējo reizi atbrīvota no ieslodzījuma 21. septembrī.

Pret viņu tika uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšu vai bojāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas