Nieka 20 eiro dēļ zagļi ielaužas kādā necilā veikaliņā Jelgavas pusē

0 komentāri

Nelielā veikalā Jelgavas pusē, Brankās, kam nav pat pamanāmas izkārtnes, notikusi ielaušanās. Turklāt zaglis pūlējies uzlauzt durvis tikai dažu desmitu eiro dēļ.

Nezinātājs varētu vienkārši paiet necilajam veikalam garām un pat neiedomāties, ka tur kaut ko pārdod. Taču “zinātājs” ir atnācis brīvdienu naktī, aizgājis uz sētas ieeju, atlauzis durvis un meties zagt. Veikala darbiniece neko konkrētāk par notikušo nestāsta, taču raidījumam Degpunktā izdodas noskaidrot, ka nekādas preces, piemēram, alkohols un cigaretes, no telpām, visticamāk, nav pazudušas, taču kases aparāts – gan.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijusī veikala darbiniece sarunā ar raidījumu Degpunktā pauž izbrīnu par noziegumu. Kases aparātā, visticamāk, atrodas vien kādi 20 eiro. Tādēļ vēl jo vairāk pārsteidzošs ir fakts, ka kāds tā ir pūlējies tik niecīgas naudas summas dēļ.

Foto

Tikmēr cilvēki runā, ka zagļi bijuši zinātāji – zinājuši gan, ka pagalma durvis ir viegli atlaužamas, gan – kāds ir videokameru izvietojums. Tiesa, tādā gadījumā viņiem vajadzēja zināt arī, ka kases aparātā nav diez ko daudz naudas. Tādēļ zādzība šķiet visai dīvaina.

Policisti šobrīd šo noziegumu izmeklē.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas