Nežēlīgi noslepkavotās mūķenes slepkava tālu nav jāmeklē

0 komentāri

Policijai joprojām nav izdevies tikt uz pēdām ļaundariem, kuri Ķīpsalā uzbruka un iesita pa galvu mūķenei, nodarot tik smagus miesas bojājumus, ka sieviete notikuma vietā mira. Degpunktā komanda šodien centās noskaidrot, kas varētu būt izprovocējis noziedzniekus uz šādu rīcību un galu galā – kur paši vainīgie meklējami.

Visticamāk, 80 gadus vecās mūķenes Leonīdas Tatarčukas slepkavas meklējami turpat Ķīpsalā, ir pārliecināti tur sastaptie iedzīvotāji. Kuram gan ienāktu prātā agrā sestdienas rītā klīst pa šo nomaļo vietu ar mērķi slepkavot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzbrucējs vai uzbrucēji visticamāk ir narkomāni vai bezpajumtnieki, kuri gājuši pēc kārtējās devas narkotiku vai alkohola. Varbūt pietrūcis naudas, varbūt vienkārši uznākusi agresijas lēkme. Arī pašas mūķenes nenoliedz, ka Ķīpsalā dzīvo daudz dzīves pabērnu. Dievbijīgajām kundzēm gan grēks uz kādu rādīt ar pirkstu.

Mūķenes stāsta, ka dievbijīgo māsu vispār atradis kāds nejaušs garāmgājējs, kurš gājis pastaigā ar suni, tajā pašā laikā citi, labi apmācīti suņi, sievietes līķi sākotnēji nav spējuši saost, kaut gan nogājuši tam tuvu garām.

Degpunktā komanda dodas uz tuvējām mājām skaidrot, kas par kontingentu tur dzīvo. Vienās durvīs atver acīmredzami cietumā pabijis vīrietis. Viņš sākumā atzinies, ka policija pie viņa jau bijusi, bet pēc tam sācis izlikties, ka neko par notikušo nezina un slēpies no kameras objektīva.

Kāda iedzīvotāja stāsta, ka nepatikšanas tālu nav jāmeklē – vai nu pāri gājēju tiltiņam, kur vecās koka mājās dzīvo dažas jautras kompānijas, vai arī turpat Zvejnieku ielā.

”Narkomānu mums pietiek, puiši! Dzīvo viņi Zvejnieku ielā. Iespējams, vienpadsmitajā mājā, septītajā nezinu, devītajā, jā septītajā. Konkrēti kas? Daudzi no viņiem jau ir sēdējuši cietumos,” stāsta Ķīpsalas iedzīvotāja.

Cerams, ka šī informācija palīdzēs policistiem slepkavu meklēšanā un vēl jāpiebilst, ka visā Ķīpsalā, kas pēdējā desmitgadē strauji attīstījusies, ļoti daudzām privātmājām ir uzstādīta videonovērošana, kas iespējams glabā lietderīgas ziņas par varmākām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas