Nežēlīga slepkavība Ziepniekkalnā

0 komentāri

Iespējams, mantkārīgu nolūku vadīts ļaundaris vai ļaundari nonāvējuši kādu sirmgalvi.

Pirmā, par šausminošajiem notikumiem uzzināja Liāna. Viņa, neko ļaunu nedomādama īsi pēc pusdienām bija devusies apciemot savu 75 gadus veco paziņu, kas mitinās nelielā dārza mājiņā, Padures ielā. Skats, kāds pavēries kundzes acīm, mirklī kad viņa pārkāpusi namiņa slieksnim, esot bijis asinsstindzinošs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgriežoties pagalmā, Liāna saukusi pēc palīdzības. Tieši sirmgalves kaimiņš, pamanot satraukto sievieti arī atsteidzies palīgā. Viņš izsaucis, gan dakterus, gan policistus. Diemžēl, neviens vairs nevarēja saimniecei palīdzēt. Degpunktā komandas uzrunātie vietējie iedzīvotāji stāsta, ka nogalinātā kaimiņiene, esot bijusi kārtīga un patīkama pensionāre. Neskatoties uz savu vecumu, viena pati saimniekojusi pa nelielo īpašumu un pat turējusi kazas.

Ne apkārtējo māju iedzīvotāji, ne nogalinātās sirmgalves paziņas tieši pirms notikušā nav redzējušas, neko aizdomīgu. Vienīgi vairāki mūsu sastaptie ļaudis norāda uz pavisam neseniem, nogalinātās sievietes izteikumiem.

Vairāk skatieties raidījuma Degpunktā sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas