Nežēlīga izrēķināšanās: Madonā atrasts nodurts kāds jauns vīrietis

0 komentāri

Madonā, Augu ielā, atrasts miris vīrietis ar kaklā durtu brūci, kas, visticamāk, ir nāves iemesls. Drīz vien tika aizturēti arī divi aizdomās turamie, pie viena atrasts arī nazis.

Policijas pārstāve stāsta, ka gan nogalinātais, gan abi aizturētie vīrieši iepriekš bijuši labi pazīstami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka viens no notikuma vietā notvertajiem vīriešiem nav saistīts ar šo noziegumu un ir vien liecinieks, savukārt otrs šobrīd ir galvenais aizdomās turētais pudeles brāļa nonāvēšanā.

Foto:

Vietējie iedzīvotāji par notikušo runā mierīgi – visi zina mājas, pie kuras noticis traģiskais incidents, iemītniekus, viņu paradumus, kā arī nama saimnieka kriminālo pagātni. “Kas tāds jau sen bija gaidāms”, viņi teic un nejūtas pārsteigti.

Šobrīd policisti turpina notikušā izmeklēšanu, kā arī skaidro uzbrucēja patiesos motīvus! Savukārt tiesa aizdomās turētajam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu. Par šo noziegumu viņam draud cietumsods līdz pat 20 gadiem vai mūža ieslodzījums.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas