Neveiksmīte! Zaglis no sievietes kabatas izvelk maku, bet viņu pamana policisti…

0 komentāri

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki netālu no autobusa Prāgas ielā pamanīja vīrieti, kurš piegāja pie kādas sievietes un no viņas kabatas izvilka naudas maku. Zaglim gan nav paveicies, jo, redzot notiekošo, policisti nekavējoties zagli notvēra.

Aizturētā persona, 1977. gadā dzimis vīrietis, tika nogādāta Rīgas Latgales iecirknī. Noskaidrojot viņa identitāti, policisti konstatēja, ka aizturētais arī iepriekš ir vairākas reizes sodīts par kabatzādzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietusī sieviete atguva savu maku, savukārt pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā.

Policija aicina ikvienu rūpēties par savu mantu drošību, tādēļ atgādinām, ka naudas maki, telefoni un dokumenti drošāk glabājami aizvērtās somās, nevis kabatās. Jāuzrauga arī somas drošība, lai ļaundaris tai nevarētu viegli piekļūt un atvērt kabatas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas