Neveikls zaglis Jaunjelgavā mēģina nozagt bērniem ziedoto naudu

0 komentāri

Jaunjelgavā aizturēts veikala apzadzējs, kurš izsitis veikalam logu, ar stikla lauskām sagriežot sev rokas, tad nozadzis ziedojumus slimiem bērniem un rezultātā nokļuvis aiz restēm pats savas muļķības pēc.

2. februāra naktī veikalā Jaunjelgavā, Jelgavas ielā, signalizācija nostrādājusi divas reizes. Vispirms ap pusnakti un bez jebkāda pamata, otrreiz pēc vieniem naktī, un tad jau bija izsists logs un pa telpām lodāja zaglis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikala darbiniece pieļauj – pirmajā reizē noziedznieks pārbaudījis, cik ilgi brauc apsargi un cik daudz laika viņam būs, lai paveiktu noziegumu. Ko ņems veikalā, viņš gan īsti nezināja. Iespējams, ka bija iztēlojies, ka te glabājas liela nauda. Sācis to haotiski meklēt, taču nekā.

Zaglis, sagriezies ar stikla lauskām, asiņainās rokās nesot ziedojumu kastīti ar monētām, jau bija paguvis aizbēgt, kad atbrauca apsargi. Taču viņu nodeva laikapstākļi un fakts, ka Jaunjelgavā daudz cilvēku pa naktīm apkārt nestaigā.

Tur pat, dārza mājiņā notverts aptuveni 20 gadus vecs vīrietis, atgūta arī asinīm notraipītā ziedojumu kastīte, no kuras viņš, visticamāk neko nebija paguvis izņemt.

Par izdarīto noziegumu tiesa var spriest pat par cietumsodu līdz pieciem gadiem. Turklāt der atcerēties, ka veikalu kases aparātos naktīs jau sen vairs neglabājas lielas naudas summas. Šeit, piemēram, kasē bija septiņi eiro.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas