Neuzķeries uz šā trika! Krāpnieki izmanto ārzemju numurus, lai apkrāptu cilvēkus

0 komentāri

Esam uzmanīgi! Policija aicina neatzvanīt nepazīstamiem tālruņa numuriem, īpaši – ārzemju. Šādā veidā, iespējams, tiek izkrāpta nauda.

Visus cietušos šādā krāpniecības metodē policija aicina ziņot likumsargiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde jau informēja, ka Tukuma novadā Slampes pagastā apkrāpta kāda iedzīvotāja, kura vairākus īsus zvana signālus saņēmusi vēlu pusnaktī uz savu mobilo tālruni. Iedzīvotāja atzvanījusi uz nepazīstamu numuru, neviens nav atbildējis. Savukārt, kā vēlāk izrādījies, zvans izmaksājis 88 eiro.

Policija informē, ka šādi gadījumi iespējami arī citos Latvijas reģionos, tādēļ policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neatzvanīt nepazīstamiem numuriem, šajā gadījumā iedzīvotājai zvanīts no ārzemju numura.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas