Neticami! Gadu pēc nozagšanas meitene pamana savu riteni Vecrīgas ielās!

0 komentāri

Neticama veiksme vai likumsakarība? Aptuveni gadu pēc tam, kad no kāpņutelpas meitenei nozagts velosipēds, tas atkal pamanīts lepni ripojam Rīgas ielās. Proti, tagad ar to, visticamāk, neko ļaunu nenojaušot, vizinās kāda eleganta dāma.

Aptuveni pirms gada portāls Skaties.lv ziņoja, ka kādai meitenei no kāpņutelpas nozagti divi divriteņi. Tā kā meitene pati savu velosipēdu nokrāsojusi specifiskā dzeltenā tonī, viņa ar sociālo tīklu palīdzību cerēja atrast savu riteni, tāpat viņa vērsās arī policija – taču nekā, velosipēds tā arī netika atrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Liels bija meitenes pārsteigums šogad, saņemot vēl iepriekšējās divriteņa īpašnieces ziņu – dzeltenais divritenis ir pamanīts! Spilgti dzeltenais lolojums “pieķerts” vizināmies Vecrīgā – turklāt ne reizi vien. Abas reizes ar velosipēdu brauca kāda eleganta dāma, turklāt vienreiz – divritenis lepni ripoja slavenajā Tvīda braucienā.

Tiesa gan, pagaidām jaunā divriteņa īpašniece vēl nav uzrunāta.

Gaidīsim, kā notikumi attīstīsies turpmāk! Varbūt pazīsti šo kundzi un vari viņai nodot ziņu – divritenis, ar kuru viņa brauc, visticamāk, pērn ir nozagts no Ieriķu ielas nama pagalma!

Foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas