Neretas jaunieši bez “tiesībām” kļūst par policijas video reģistratoru zvaigznēm

0 komentāri

Neretas puses jaunieši dzērumā vizinājušies ar BMW un galu galā kļuvuši par policijas video reģistratoru zvaigznēm.

Pagājušās nedēļas nogalē Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas kārtības sargi bija devušies uz Zemgales reģionu, kur veica pastiprinātu vietējas nozīmes ceļu kontroli. Patruļas laikā ap septiņiem vakarā vīri netālu no Neretas ievēroja kādu aizdomīgu BMW, kura vadītājs nepakļāvās likumsargu aicinājumam apturēt automobili, tādēļ sākās pakaļdzīšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēguļošanas laikā automašīnas vadītājs zaudēja kontroli pār savu spēkratu, tas nobrauca no ceļa un apgāzās.

Foto:

Likumsargi ziņo, ka turpat notikuma vietā aizturēti 24 un 23 gadus veci jaunieši, kuri bija pamatīgā alkohola reibumā. Vienam no viņiem konstatētas 2,7 promiles, bet otram – 2 promiles alkohola. Turklāt nevienam no puišiem nebija derīgas autovadītāja apliecības.

Šobrīd policisti skaidro, kurš no jauniešiem negadījuma brīdī sēdējis pie BMW stūres. Vainīgajam autobraucējam par šā vakara pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas