Nepilngadīgs tīnis un viņa ”banda” terorizē ciematu

0 komentāri

Inčukalna novada Gaujas ciemā notikusi labi izplānota zādzība. Pa pirmā stāva logu kādā dzīvoklī iekļuvis zaglis, nozadzis naudu un automašīnas atslēgas, bet pēc tam arī pašu sētā novietoto automašīnu.

Gaujas ciemats, lai arī izskatās klusa, savrupa apdzīvota vieta netālu no Rīgas, noziegumu skaits šeit, skatoties uz vienu iedzīvotāju, ir patiešām iespaidīgs. Un lielā mērā tas ir viena nepilngadīgā puiša Romas un viņa mazgadīgo sekotāju dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bandas līderi pēc dzīvokļa apzagšanas un automašīnas BMW zādzības kārtējo reizi aizturējuši policisti.

Policistiem uzreiz bija skaidrs, – automašīna ņemta, lai pavizinātos, bet vienīgais, kuram Gaujā patīk šādas izklaides, ir jau minētais Roma.

Tiesa piemērojusi šim jaunietim drošības līdzekli – uzturēšanos slēgta tipa sociālās korekcijas iestādē, kur viņš līdz lietas iztiesāšanai arī paliks.

Tikmēr Gaujas ciemata iedzīvotāji atviegloti uzelpo – Roma beidzot nonācis aiz restēm. Citādi ik dienas viņa nodarījumu apmēri tikai pieauga.

Vairāk skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas