Nepilngadīgām meitenēm atrakcijas ar motorolleru beidzas ar avāriju

5 komentāri

Rumbulas mazdārziņu teritorijā neatliekamā medicīniskā palīdzība un ceļu policija iegriežas visai reti. Taču ārkārtas gadījums fiksēts ceturtdienas vakarā, kad avārijā smagi cieta divas nepilngadīgas meitenes – viņas ar motorolleru iebrauca grāvī.

Rumbulas dārziņu jaunieši vakaros parasti pulcējas centrā – Jāņogu ielā pie veikala. Tāpat arī vakardiena nebija izņēmums – daži puiši un meitenes sapulcējās uz ”tusiņu”, jo, kā tautā saka, – kopā jautrāk. Jautrība beidzās ar to, ka divas meitenes palūdza vienam no puišiem izbraukt ar motorolleru. Puisis ilgi “lauzās”, taču tika pierunāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad meitenes cietušas visai smagi. Atlikusī vasara, visticamāk, būs jāpavada klibojot un ārstējot sasitumus un nobrāzumus.

Video:

5 komentāri

TOP komentāri

 • Tontonc vainigs
  0

  Tontonc vainigs

  Jorens nemak rata močit, parava izputejam klemmi. Tad nabaga tontonam bija jataisa vina rolleris. A tontons nemak labi enen rata, tapec deva mazajaam izbraukt

  19.10.2015 00:17

 • wtf
  0

  wtf

  Kāds te sakars ar pilngadību , rollera tiesības ir no 14 gadiem.

  05.08.2015 01:14

 • Ig
  0

  Ig

  Viņa rollis?

  04.08.2015 16:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas