Nepatīkami! Aizturētais policijas iecirknī ar dūri iesit plaisu tikko remontētā izolatorā

2 komentāri

Kāds aizturēts vīrietis sagandējis nupat kā izremontēto policijas izolatoru, vēsta raidījums Degpunktā.

Rīgas Zemgales policijas iecirknī nonāca 33 gadus vecs vīrietis diezgan lielā alkohola reibumā, un runā, ka tas pārsniedzis divas promiles. Vīrietis ievietots izolatorā un sācis prasīties uz tualeti. Neoficiāla informācija liecina, – viņš darījis to vairākkārt, turp arī aizvests, taču drīz pēc tam gribējis atkal. Acīmredzot likumsargi nav reaģējuši tik naski, kā aizturētais gribējis, tādēļ viņš sācis trakot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iecirkņa priekšnieks rāda plaisu sienā, ko ar savām dūrēm atstājis neapmierinātais “klients”. Izolators esot nesen remontēts, tāpēc skāde jo nepatīkamāka.

Par nesen izremontētā izolatora bojāšanu pienākas sods, te jau kļūst interesanti – administratīvā lietvedība par pārmērīgu dzeršanu Zemgales iecirknī, savukārt kriminālprocess par Zemgales iecirkņa sabojāto sienu – Kurzemes iecirknī. Viss ir neloģiski, taču tajā pat laikā loģiski, jo Zemgales iecirknis atrodas Kurzemes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā.

Šādai situācijai gan ir savi plusi – tas novērš aizdomas par interešu konfliktu. Sasistās sienas lietu neizmeklēs tie paši likumsargi, kuriem uz to darba gaitās jāskatās. Savukārt aizturētais varēs iepazīties arī ar kaimiņu iecirkņa sienām. Apstaigāt rajonu… Ar izmeklēšanu šeit gan nekādu problēmu nav, vīrietis savu vainu atzīst.

2 komentāri

TOP komentāri

 • es..!
  0

  es..!

  Pareizi darija!!! Varēja vēl trakāk,paši parāk daudz atļaujaties

  06.04.2016 22:30

 • Nu re
  0

  Nu re

  Kāpēc tad tas vīrietis bija jāarestē? Tāpēc, ka promiles organismā?

  06.04.2016 05:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas