Nelielā veikaliņā atsavina 70 tūkst. nelegālo cigarešu; aizturēts veikala pārdevējs

0 komentāri

13. maijā Rīgas Ziemeļu iecirkņa teritorijā tika rīkoti profilaktiskie pasākumi, un šā reida laikā, pārbaudot kādu nelielu veikalu Vecmīlgrāvī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa kārtības policisti atrada un konfiscēja 2360 cigarešu ar Krievijas Republikas un Baltkrievijas republikas akcīzes markām.

Pēc tam likumsargi veica pārbaudi tirdzniecības vietas pārstāves dzīvesvietā. Tur tika izņemts vēl 68000 cigarešu ar jau minēto valstu akcīzes markām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka arī dzīvoklī uzglabātās cigaretes bijušas paredzētas realizēšanai veikalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti aizturēja veikala pārstāvi un pārdevēju. Aizturētās dzimušas 1966. un 1960. gadā. Vecākā no viņām jau iepriekš administratīvi sodīta par līdzīgiem pārkāpumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība par akcīzes preču nelikumīgu apriti. Pēc valstij nodarītā kaitējuma aprēķināšanas tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas