Nekrietns ļaundaris izliekas, ka palīdz pakritušai sievietei piecelties, bet patiesībā viņu apzog

0 komentāri

Vakar, 24. janvārī, ap pulksten 20.00 Rīgas Latgales iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Gogoļa ielu, kur notikusi zādzība. Cietusī sieviete policistiem pastāstījusi, ka gājusi pa ielu, paslīdējusi un nokritusi. Pie viņas pienācis kāds vīrietis, viņš palīdzējis piecelties un uzreiz devies projām. Taču sieviete, pēcāk pārbaudot savas mantas, konstatējusi, ka viņai nozagts mobilais tālrunis.

Cietusī sieviete policistiem norādījusi uz vīrieša pazīmēm. Likumsargi, apsekojot tuvāko apkārti, pēc īsa laika pamanīja aprakstam līdzīgu vīrieti un viņu aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizturētais – 1986. gadā dzimušais vīrietis – jau iepriekš vairākas reizes ticis sodīts par dažāda veida noziegumiem, tostarp laupīšanām, zādzībām un huligānismu. Vīrietis atzina savu vainu zādzībā un cietusī atguva savu mobilo tālruni.

Par zādzību nelielā apmērā ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas