Nekaunīgi un ļauni! Metāla zagļi angāram pielaiž uguni visai īpatnējā veidā

0 komentāri

Lielākais un postošākais ugunsgrēks nedēļas nogalē noticis Ogrē. Tur aptuveni 500 kvadrātmetru platībā dedzis kāds angārs. Īpašumam pielaista uguns – ventilācijas lūkā esot iešauta petarde.

Sestdien sešos vakarā kādai aculieciniecei izdevies nofilmēt video, kā Ogrē, Celtnieku ielā, liesmas aprij 500 kvadrātmetru lielu angāru. Glābēji neesot varējuši ilgi tikt klāt notikuma vietai, jo no vienas puses atrodas dzelzceļš un dzelzsbetona sēta, bet no otras – slēgta teritorija, kas sadalīta uz pusēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Agrāk angārā bijusi mēbeļu darbnīca, taču, kad bizness beidzies, viss tika pamests un jau ilgi stāvējis tukšs. Līdz ar to angāra metāliskās konstrukcijas, visticamāk, iekārojuši zagļi. Turklāt tās visvieglāk savākt ir tieši pēc šādiem postošiem ugunsgrēkiem.

Tāpat arī blakus angārā 9. maijā notikusi ielaušanās, taču, par laimi, tas nebija dedzināts.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas