Nekaunīgi tipiņi uzbrūk Rīgas satiksmes pasažierim, jo viņš aizrāda par slikto uzvedību

0 komentāri

Vēlā darba dienas vakarā galvaspilsētā 38. maršruta autobusā vairāku pasažieru starpā izcēlies ķīviņš. Divi iereibuši jaunieši nolēmuši pārmācīt kādu vīrieti, kurš aizrādījis par bravūrīgo tipiņu nepieņemamo uzvedību!

Kā vēsta raidījums Degpunktā, citi autobusa pasažieri tā arī neiejaucas trijotnes ķīviņā. Neviena, kurš varētu aizstāvēt vienatnē palikušo vīrieti, kurš aizrādīja bravūrīgajiem jauniešiem, nav, bet sievietes atkāpjas drošā attālumā. Tikmēr vairākas pensionāres skaļi nolamā abus huligānus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par laimi, autobusa vadītājs piezvana policijai, un vairākas policijas patruļas pēc neilga laika panāk transportlīdzekli.

Huligāni tiek aizturēti, un pēc pāris stundām aiz restēm, viens no aizturētajiem nezināmu mērķu vadīts nolēmis sev darīt galu. Viņš novilcis džemperi, veikli iesējis apģērba gabalu aizturēto telpas durvīs un otru galu aptinis sev ap kaklu, tādējādi cenšoties pakārties.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas