Nekaunīgākie zagļi lien mājas otrajā stāvā, kamēr pirmajā notiek svinības

1 komentārs

Latvijā nekaunīgākie zagļi mēdz apzagt divstāvu mājokļus, iekļūstot tajos, kad tur atrodas saimnieki. Nereti tiek apzagti māju otrie stāvi, kamēr pirmajā notiek svinības vai otrādi, ziņo raidījums Bez Tabu. Dažkārt zagļi izmanto brīdi, kamēr saimnieki skatās televīziju.

Kopumā Latvijā zagļu metodes laika gaitā nav būtiski mainījušās – līdztekus nekaunīgākajiem gadījumiem vēl aizvien garnadži izmanto saimnieku prombūtnes brīžus, lai iekļūtu miteklī. Valsts policijas pārstāvji norāda, ka lielas novitātes šajā jomā “nav un nevar būt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa no mājokļiem nozagto mantu tiek pārdotas tālāk kādā lombardā vai privātpersonām, taču vēl aizvien daļa nonāk arī krāmu tirgū. Agrāk šāda slava bijusi tirgum Latgalīte, taču tagad šajā tirgū situācija ir nedaudz mainījusies un zagto mantu tur ir kļuvis mazāk, ir pārliecināti policijas pārstāvji.

Vairāk par zagļu metodēm un iecienītākajiem paņēmieniem skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inga
    0

    Inga

    Nonoemiet vienreiz reklamas no video , lai mierigi var skatities. Savadak skaties no sakuma reklama un tad tikai video ko gribeji redzet. un rekl'mas nav nekādas jaunas vai nezināmas visas 10 reizes redzātas pa TV un citur!!!

    03.12.2014 10:44

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas