Nekauņa pensionārei nolaupa tikko iegādātu pārtiku

0 komentāri

Rīgā Valsts policijas Teikas iecirkņa darbinieki patruļas laikā Dzelzavas ielas apkārtnē uz ielas ievēroja aizdomīgu vīrieti. Vērojot vīrieša darbības, policisti pamanīja, ka viņš pagrūž pensionāri un viņai no rokām izrauj divus maisus, kuros atradās pārtika. Ieguvis pārtika maisus, vīrietis metās bēgt.

Redzot notiekošo, policijas darbinieki uzreiz devās pakaļ laupītājam un turpat netālu aizturēja 1984. gadā dzimušo garnadzi. Policisti laupītāju nogādāja iecirknī un noskaidroja, ka viņš jau vairākas reizes tiesāts par dažāda veida noziegumiem.

Laupītājs ir ievietots izolatorā, savukārt pensionāre atguva iegādāto pārtiku.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanu. Vīrietim var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas