Neguli – apzags! Pēc kopīgas iedzeršanas pazūd dators

0 komentāri

Policija aizturējusi vīrieti un sievieti, kuri pēc kopīgas iedzeršanas nozog iemigušā pudeles brāļa portatīvo datoru.

Septembra sākumā Rīgas Centra iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš ziņoja, ka viņam nozagts portatīvais dators. Policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis savā dzīvoklī kopā ar divām paziņām lietojuši alkoholiskos dzērienus. Pēc laika mājokļa saimnieks iemidzis, savukārt paziņas tikmēr nozagušas portatīvo datoru un devušās projām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas darbinieki sāka ļaundaru meklēšanu un vakar aizturēja 1988. gadā dzimušu sievieti un 1984. gadā dzimušu vīrieti, kuri atzina savu vainu zādzībā. Policisti aizturētos nogādāja iecirknī, kur noskaidroja, ka abi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem.

Par zādzību ir uzsākts kriminālprocess. Šādam noziegumam likumā tiek paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas