Negadījumu skaits uz Latvijas ceļiem pieaug! Valstī jau 93 autoavārijas!

0 komentāri

Puteņa, slideno ceļu un sliktās redzamības dēļ ceļu satiksmes negadījumu skaits dienas laikā strauji pieaudzis. Līdz pulksten 17.30 Valsts policija saņēmusi jau 93 izsaukumus par ceļu satiksmes negadījumiem, informē policijas pārstāvji.

Lielākais skaits – 69 negadījumi – bijuši Rīgas reģionā, kurā vienlaikus ir arī vislielākā satiksmes intensitāte. Ar divciparu skaitli negadījumu skaits mērāms vēl tikai vienā reģionā – Zemgalē līdz pulksten 17.30 saņemti desmit izsaukumi par ceļu satiksmes negadījumiem, bet deviņi izsaukumi bijuši Latgales reģionā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto – ieputinātie Latvijas ceļi svētdien!

Vismierīgāk šobrīd ir Vidzemes un Kurzemes reģionos, kuros attiecīgi reģistrēti četri un viens negadījums.

Lielākajā daļā negadījumu notikušas vieglas sadursmes bez cietušajiem, bet daļā negadījumu vadītāji zaudējuši kontroli pār auto un nobraukuši no ceļa.

Policija aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties tādu braukšanas ātrumu, kas ļaus saglabāt kontroli pār auto, ņemot vērā gan ceļa stāvokli, gan laika apstākļus.

Vienlaikus policijas darbinieki ir sazinājušies ar ceļu uzturētājiem ar aicinājumu tīrīt ceļus.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas