Nedēļas atskats: Trīs cita aiz citas saskrējušās automašīnas pamatīgi apgrūtina satiksmi uz Gaisa tilta

0 komentāri

Tā saukto vilcieniņu piektdien ap pusdienas laiku Brīvības ielā uz Gaisa tilta izveidoja trīs automašīnu šoferi, kuri viens otram iebrauca aizmugurē. Šķietami nelielā avārija piektdienas satiksmei izrādījās pamatīgs pārbaudījums.

Avārija lēnāku padarīja  jau tā gauso satiksmi Brīvības ielā uz Gaisa tilta. Centra virzienā izveidojās gara automašīnu rinda, kas kļuva retāka tikai pēc pulksten vieniem, kad novākti avarējušie auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pati avārija notikusi gluži vai pēc klasiska scenārija – automašīnas Citroen aizmugurē ietriecies kādas sievietes stūrēts Renault, bet Renault bagāžnieku taranējis mediķu Volkswagen busiņš.

Rezultātā busiņa šoferis tiešām bija sirdīgs par notikušo – vīrietis ļoti steidzies, bet tagad darba diena vējā un auto liekams uz evakuatora. Vismaz labi, ka neviens nav cietis.

Tikmēr, cik var saprast no Renault vadītājas paziņas teiktā, šoferīte savu vainu nenoliedz. Taču arī busiņa šoferim pienāksies neliels sods par negadījuma izraisīšanu.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas