Nedēļas atskats: šoferis no Polijas uz Latvijas ceļa zaudē kontroli pār vairākas tonnas smagu auto

0 komentāri

Viens no nelāgākajiem ceļu satiksmes negadījumiem pagājušajā nedēļā noticis netālu no Ķekavas, kur kontroli pār vairākas tonnas smagu kravas automašīnu zaudēja kāds šoferis no Polijas, vēsta raidījums Degpunktā.

Ceļu satiksmes negadījums noticis otrdien dažas minūtes pēc sešiem no rīta uz Bauskas šosejas, aptuveni četru kilometru attālumā no Ķekavas. Tur avarējis kāds kravas automobilis no Polijas. Braucamrīka stūrētājs pagaidām vēl neskaidru iemeslu dēļ zaudējis kontroli par desmitiem tonnas smago auto, iebraucis pretējā joslā, kur tikai laimīgas sagadīšanās dēļ neatradās kāds cits spēkrats. Tad kravas automobilis ar savu svaru “aizslaucījis” autobusa pieturu un ieslīdējis grāvī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Automobiļa piekabē esošā krava izbirusi pa ceļa nomali, bet šoferis spējis saviem spēkiem izkļūt no sasistā auto.

Jau aptuveni piecas minūtes pēc notikušā negadījuma vietā ieradušies policisti, kuri snieguši palīdzīgu roku nelaimē nonākušajam, kā arī vairākas stundas regulējuši satiksmi un daļēji bloķētās šosejas. Aptuveni trīs stundas pēc notikušā negadījumā iesaistītais šoferis lūdzis arī mediķu palīdzību.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas