”Naudas atmazgātāji” apkrāpj reģionu iedzīvotājus

0 komentāri

Jelgavas lauku teritorijā pēdējā laikā sākuši uzdarboties krāpnieki, kuri apkārtnes iedzīvotājiem piedāvā ātru peļņu, bet pēc tam atstāj ar garu degunu un dziļos mīnusos.

LNT raidījumā ”Degpunktā” saņēma zvanu no kādas Jelgavas apkārtnes iedzīvotājas, ka pirms dažām dienām viņas vīrs kļuvis par veiklu krāpnieku upuri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis uzticējies diviem sētā iebraukušies svešiniekiem, atdevis viņiem savus pases datus un beigu beigās vēl aizbraucis līdzi uz pilsētu un kādā bankā atvēris kontu un saņēmis 500 eiro lielu aizdevumu, ko atdevis jaunajiem paziņām.

Turklāt vēlāk atklājies, ka ar pases datiem krāpnieki paguvuši aizņemties naudu vienā ātro kredītu kompānijām. Un tas viss apmaiņā pret salīdzinoši niecīgu naudas summu.

Simts eiro apmaiņā pret gandrīz astoņiem simtiem. Tagad, lai atdotu parādu trīs bērnu ģimenei būs smagi jāstrādā. Viņi centušies sūdzēties policijā, bet pa telefonu inspektors atbildējis, ka uz palīdzību var necerēt.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas